MODIFICACIONS EN L’OPERATIVA I L’ACTIVITAT DE LA FECC

Seguint les instruccions de les autoritats sanitàries i governatives en relació a la crisi del COVID-19, i amb l’objectiu de protegir la seguretat dels nostres treballadors, dels nostres associats i familiars, la Fundació Escola Cristiana de Catalunya ha decidit tancar el centre de treball i suspendre temporalment qualsevol atenció presencial.

La Fundació modifica la seva operativa i activitat i inicia un pla de teletreball aquest dilluns dia 16 de març, que s’estendrà, si no es produeixen novetats, fins al proper 27 de març.

Els treballadors/es de la Fundació donaran servei a persones i institucions a través de les eines telemàtiques de les quals disposen. Un equip de persones compost per l’Equip Directiu de la Fundació supervisarà diàriament la situació i adoptarà les mesures que calgui en cada moment.

La representació institucional davant l’Administració i les institucions continuarà exercint-se d’acord amb el ritme i necessitat que l’actual calendari i situació imposen. També es mantindran els canals de comunicació col·lectius del FECC Informa, Educadors Info i, si s’escau, el CESEC Informa. Així mateix, es mantindrà la informació puntual i especial que calgui fer extensiva al col·lectiu a partir dels comunicats o compareixences que les diferents institucions governamentals vagin realitzant al llarg d’aquest període.

Com contactar amb la Fundació en horari habitual d’oficina?

La centraleta de la Fundació romandrà activa durant el període de teletreball, encara que no en el seu sentit més estricte perquè no es podran desviar les trucades, però sí que permetrà que es pugui anar atenent i responent  les trucades d’una forma ordenada i en funció del grau d’urgència. Podeu trucar als telèfons habituals i qui us atendrà prendrà nota de la vostra necessitat i traslladarà l’encàrrec a la persona per la qual demaneu, i aquesta procurarà posar-se en contacte amb vosaltres. Per això, us demanem que en la mesura del possible utilitzeu el correu electrònic com a mitjà de connexió.

Per contactar amb els diferents serveis de la Fundació, us oferim el correus electrònics següents:

Equip directiu:

Secretari general – Enric Puig (epuig@fecc.cat)

Secretari general adjunt – Miquel Mateo (mmateo@fecc.cat)

Secretaria Institucional – Anna Carreras (acarreras@fecc.cat)

Responsable Àrea Educativa – Julio Andreu (jandreu@fecc.cat)

Responsable Àrea Pastoral – Rosa Maria Piqué (rmpique@fecc.cat)

Responsable Àrea d’Administració i suport – Carles Puig (cpuig@fecc.cat)

Caps de departament

Departament de Qualitat – Olga Hernández (ohernandez@fecc.cat)

Departament de Gestió de serveis educatius – Cristina Lon (clon@fecc.cat)

Departament Econòmic – Itziar Sans (isans@fecc.cat)

Departament de Proveïdors – Jesica Sobrado (jsobrado@fecc.cat)

Departament Laboral – Bea Torres (btorres@fecc.cat)

Aquestes referències que us facilitem ho són sense perjudici de les que habitualment utilitzeu per mantenir contacte i gestions amb altres treballadors i treballadores de la Fundació, que podeu continuar utilitzant de la manera habitual. Tot el personal de la casa continua al vostre servei.

Confiem en la vostra comprensió envers les mesures adoptades, que responen a la situació excepcional que travessa el país. Tant de bo que aquesta operativa pugui finalitzar al més aviat possible, perquè seria l’evidència que el món ha tornat a la normalitat.

Com sempre a la vostra disposició, us agraïm la confiança i comprensió.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *